O FIRMIE

Jesteśmy lokalną firmą ochroniarską, która od 1999 roku świadczy kompleksowe usługi związane z ochroną ludzi i mienia. Funkcjonujemy na rynku Niepołomickim, gdzie współpracujemy z lokalną Policją i Strażą Miejską. O naszej sprawnej współpracy z Policją może świadczyć list z podziękowaniami od Komendanta Komisariatu Policji w Niepołomicach. Zostaliśmy docenieni za wieloletnią pomoc niesioną w zapewnieniu bezpieczeństwa na terenie Miasta i Gminy Niepołomice.

Od roku 2012 świadczymy usługi na terenie Gminy Gdów, a od 2016 na terenie Gminy Dobczyce gdzie również mamy swoje Patrole Interwencyjne

 

OPRÓCZ BEZPIECZEŃSTWA, POWODUJEMY KOMFORT, UŚMIECH I POCZUCIE ZAUFANIA.

 

 

W naszych kompetencjach leży zarówno ochrona fizyczna, zabezpieczanie imprez masowych, jak i działania poprzez grupy interwencyjne. Jako jedyna firma ochroniarska w Niepołomicach mamy swoją bazę monitorowania czynną całą dobę oraz własne grupy interwencyjne.

Na terenie Miasta i Gminy Niepołomice dbamy zarówno o naszych klientów, jak i o zwykłych obywateli, którym potrzebne jest wsparcie. Pomagaliśmy m.in.: podczas akcji powodziowej w 2010 roku oraz w łapaniu seryjnych włamywaczy na terenie Gminy w 2008 roku.
 

 

 

W roku 2013 otrzymaliśmy rekomendację Polskiego Związku Pracodawców Ochrona. Jest to o tyle szczególne wyróżnienie, ponieważ przyznawane jest przez inne "konkurencyjne" firmy działające w naszej branży

"Wysokie walory zawodowo-etyczne firmy, potwierdzone przez Polski Związek, a także przez dotychczasowych jej partnerów ,są gwarancją rzetelnego wykonywania usług"

 

Naszą misją jest chronić klientów w taki sposób, w jaki chronilibyśmy swoich  najbliższych.